Nowe produkty

TUPOT PIĘKNYCH STÓP

Nowość w ofercie marki Thalion - VELVET FEET CREAM - Aksamitny krem regenerujący na suchą i zniszczoną skórę stóp i pięt.

BRZUCH NA CELOWNIKU

Nowość w ofercie marki Thalion - Stomach & Waist Reshaper - "Płaski brzuch" Serum modelujące i rzeźbiące okolice talii i brzucha

p-OKO-naj czas

Problem z opadającą powieką, wiotka skóra wokół oczu, zmarszczki, cienie pod oczami i opuchlizna - to najczęstsze niedoskonałości zgłaszane przez Klientki, a które dotyczą okolicy oka. A przecież z kobiecego punktu widzenia - OCZY to zwierciadło naszej duszy, dlatego tak bardzo zależy Nam na ich właściwej pielęgnacji. Przeczytajcie jaki mamy na to sposób...

Gdy sezon "bikini" za pasem

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sezon "bikini". Jeżeli Twoje ciało po zimie nie prezentuje się najlepiej w skąpym stroju, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – jeszcze nie jest za późno, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Skóra na "jet Lag`u"

Pojęcie znane jako „jet lag” kojarzone było dotychczas z podróżami. Tak zwany zespół nagłej zmiany strefy czasowej (jet lag syndrome) pojawiał się w trakcie podróży w kierunku równoleżnikowym (wschód - zachód) i związany był ze zmianą strefy czasowej.

Micele – liderzy demakijażu!

W ostatnim czasie rynek produktów do demakijażu zawojowały tajemnicze micele. Dość często podczas szkoleń słyszę prośbę o wyjaśnienie działania technologii micelarnej – zatem do dzieła.