p-OKO-naj czas

Problem z opadającą powieką, wiotka skóra wokół oczu, zmarszczki, cienie pod oczami i opuchlizna - to najczęstsze niedoskonałości zgłaszane przez Klientki, a które dotyczą okolicy oka. A przecież z kobiecego punktu widzenia - OCZY to zwierciadło naszej duszy, dlatego tak bardzo zależy Nam na ich właściwej pielęgnacji. Przeczytajcie jaki mamy na to sposób...

Okolica oka to obszar będący w ciągłym ruchu, to 22 mięśnie wykonujące nieustającą prace, to 10 000 mrugnięć w ciągu dnia.  Zdrowe oczy to oczy błyszczące, jasne, wokół których skóra jest elastyczna, bez cieni, worków i opuchlizn. 

Podstawowa pielęgnacja powinna opierać się na ich dokładnym demakijażu i aplikowaniu odpowiednio dobranego kremu. Przy tych na pozór prostych czynnościach należy działać szczególnie delikatnie, gdyż skóra wokół oczu jest cienka (grubość skóry powiek to ok. 0,6 mm), prawie pozbawiona tkanki tłuszczowej. Występuje w niej nagromadzenie mastocytów – komórek odpowiedzialnych za powstawanie reakcji alergicznych. Strefę oczu cechuje także skłonność do zastojów limfatycznych. Produkty przemiany materii nie przepływają do naczyń chłonnych, lecz gromadzą się w gąbczastej strukturze tkanki łącznej, tworząc tzw worki pod oczami. Zmarszczki wokół oczu to wynik nie tylko ruchów mięśni, ale także procesów starzenia się organizmu. Współczesna kosmetologia proponuje szereg zabiegów na strefę oczu - o które warto zapytać Kosmetologa.

Najważniejsze czynniki negatywnie wpływające na skórę okolic oczu to:
•    zbyt mała ilość snu;
•    zbyt dużo godzin przed ekranem komputera, nieodpowiednie oświetlenie, klimatyzacja;
•    zanieczyszczenie środowiska, kurz, pyłki;
•    nieprawidłowe odżywianie się (za mało ryb, warzyw, owoców, płynów);
•    palenie papierosów; 
•    nieodpowiednie kosmetyki i niewłaściwa pielęgnacja domowa - zwłaszcza wieczorny demakijaż;
•    długookresowe noszenie soczewek kontaktowych

p-OKO-naj czas z marką Thalion i kremem na okolicę oka «La Crème Yeux» w linii Ocean Secret.

Ten przełomowy kompleksowy krem anti-age wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby uwydatnić delikatny obszar wokół oczu. Łączy w sobie trzy opatentowane morskie substancje czynne, trzy rodzaje kwasu hialuronowego i multi-kompleks korygujący.

La Crème Yeux w linii Ocean Secrets:

• Napina górną powiekę, aby „otworzyć” oko.

• Wygładza zmarszczki, zmniejsza cienie i obrzęki.

• Niekończąca się, soczysta konsystencja, która zapewnia idealne matowe wykończenie, przygotowując skórę do makijażu.

• Oczy są zauważalnie młodsze i jaśniejsze. 

Multi-korygujący kompleks - odkrywamy nasz sekret.

Jedwabne drzewo - Albizia julibrissin oraz ekstrakt z boskiego ziela - Siegebeckia orientalis, stanowią serce naszego kompleksu. Po raz pierwszy w branży kosmetycznej aktywny surowiec wykazał działanie podnoszenia zwiotczałych górnych powiek. Dzięki podwójnemu działaniu, zapewnia ogólną kurację konturu oczu: wzmacnia strukturę skóry i zwiększa jej kurczliwość, wpływa na podniesienie fałdy górnej powieki i znaczne wygładzenie kurzych łapek. Umacniając sieć mikrokrążenia i zmniejszając koncentrację nadmiaru barwnika, prowadzi do zaniku cieni pod oczami i zmniejszenie obrzęku dolnej powieki tzw. worków pod oczami.

Zaufaj EKSPERTOM marki THALION:

- 96,9 % potwierdziło efekt poprawy jędrności skóry w okolicy oka

- 90,6% potwierdziło efekt wypełnienia zmarszczek

- 81,3 % potwierdziło efekt uniesienia opadającej powieki


Zobacz podobne wpisy