THALION FILOZOFIA ZABIEGÓW NA TWARZ

Wyjątkowe ceremonie zabiegowe, które kryją w sobie niepowtarzalną filozofię piękna, opartą na bogactwie mórz i oceanów. Każdy zabieg spełnia potrzeby skóry, relaksuje, dzięki morskim nutom zapachowym, komfortowym konsystencjom i odprężającym masażom.Każdemu rytuałowi towarzyszy unikalny etap relaksacji, dzięki czemu skutecznie eliminuje wszelkie ślady zmęczenia, dostarcza doskonałego samopoczucia oraz intensyfikuje rezultaty działania zabiegu.

MARINE INTERLUDE - RYTUAŁ POWITALNY THALION

To wyjątkowy rytuał powitania oraz pożegnania Klienta. Inspirowany oceaniczną naturą poprzez delikatne ruchy Terapeuty przenosi nas nad wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. Wprowadza w świat morskiego piękna, subtelnych zapachów, pełnego relaksu i komfortu. Czujemy na skórze delikatne kropelki morskiej bryzy, zewsząd otaczają nas dźwięki szumiącego oceanu, nasze ciało muskane jest delikatnością fali a ruchy kołysania pozwalają ciału zatopić się w oceaniczną otchłań.

OCEAN INTERLUDE - RYTUAŁY ZABIEGOWE  THALION

To autorskie masaże marki THALION, inspirowane bogactwem podwodnego świata, które potęgują efektywność działania morskich składników i przenoszą w świat błogiego relaksu i odprężenia.

Perfekcyjnie odtwarzają harmonię i równowagę świata mórz i oceanów. Są istotnym elementem każdego zabiegu na twarz i ciało. Masaże dzielą się na następujące części:

  • Digitopresura twarzy,
  • Drenaż twarzy, szyi i dekoltu,
  • Masaż relaksacyjny głowy,
  • Masaż relaksacyjny obręczy barkowej,
  • Masaż relaksacyjny stóp i dłoni.

Zabiegi Instytutowe

Essential Beauty

postawowe zabiegi pielęgnacyjne

Essential Beauty

Lift & Wrinkle

zabiegi przeciwzmarszczkowe

Lift & Wrinkle

Energy & Radiance

zabiegi antyoksydacyjne

Energy & Radiance

Anti-Ageing Premium Class

kuracja anti-age premium class

Anti-Ageing Premium Class

For Men

zabiegi dla mężczyzn

For Men

© 2019 Thalion by Thalion Polska