Aktualności

Błogość oceanu - poznaj świat wellness

Podziwiaj z nami wschody i zachody słońca na magicznie kwitnącej wyspie Bali lub skąpanej aromatem cytrusów Sycylii. Przeżyj wyjątkowe, wielozmysłowe doświadczenie THALISENS nature - pierwszej w 100% naturalnej i organicznej linii spa.

SEBOMARINE RITUAL

Rytuał równoważący i oczyszczajacy dla cery tłustej i problematycznej, z tendencją do trądziku. Polecany dla skóry problematycznej już od 12 roku życia.

MINERAL THERAPIES

Wszechobecny stres stał się demonem obecnego wieku. Wyczerpuje możliwości prawidłowego funkcjonowania organizmu i pochłania olbrzymie ilości mineralnych zasobów, prowadząc do ich deficytów.

ENERGY&RADIANCE

Nowość w ofercie marki Thalion - ENERGY&RADIANCE- regenerująca siła chlorofilu, algi Spirulina, Chlorella, morska tauryna

Hydra Mineral - Mineralna energia dla każdej cery

Energia, silne nawodnienie i remineralizacja ekstremalnie suchej skóry z maską „morska osmoza”. W ciągu 60 minut, w 3 krokach zabiegowych, przekazuje nawet najbardziej odwodnionej skórze, borykającej się z brakiem witalności, skuteczną odpowiedź w postaci: witamin, mikro i makroelementów, niezbędnych dla zachowania wigoru, świeżości i młodości cery.

© 2019 Thalion by Thalion Polska